אודות

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

מר דויד גולןמומחה בזיהוי וניהול ערך של אנשים

דויד, מאסטר קואצ' בתחום ניהול ועסקים. לדויד ניסיון עשיר באימון, ליווי אישי והדרכות לאנשי עסקים ומנהלים בדרגים שונים.

דויד בעל תואר מהנדס תעשיה וניהול מאוניברסיטת תל אביב, MBA מאיניברסיטת אנדינבורו. בוגר תוכנית דו שנתית בהנחיית קבוצות ממכללת בית ברל. מאמן מוסמך מבית אימושיין.

דויד הוא מייסד ומפתח תוכנית "נתינה בניהול" – שיטה חשובה ואפקטיבית לניהול ולמיקסום פוטנציאל של אנשים בסביבת העבודה, בדרך אנושית שמשיגה תפוקות גבוהות ואנשים במיטבם. 

העבודה של דויד מאופיינת בזיהוי, ניסוח וניהול הערך הגבוה של אנשים. העבודה של דויד מחברת בדרך ייחודית היבט שכלי וכשר אנליטי גבוה (בכל זאת מהנדס), עבודה רגשית עמוקה ( מפגש עמוק של אדם עם עצמו, מיינדפולנס) ורוח (תפיסות עולם, משמעות והשראה)

דרך העבודה הייחודית שלו, המשלבת מגוון דיסציפלינות, מאפשרות לו לתת ללקוחות ערך משמעותי, חיבור אוטנטי לעשייה שלהם, דיוק, ורמה גבוה של מימוש עצמי בתחום המקצועי. אפשר לאפיין את דויד כאיש מקצוע עמוק, אוטנטי, ישיר, נוקב, פילוסופי, נוגע במשמעות ומעשי.

לדויד שנים של לימודי פילוסופית מזרח (בודהיזם ויוגה). דויד משלב ידע זה בכל התהליכים, הן באופן פורמלי כמו בתוכנית "השקט בסערה – מיינדפולנס למנהלים) והן באופן לא פורמלי דרך התייחסויות ובנוכחות המיוחדת שלו.

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן